fbpx

קצת על עצמי...

שמי אוריין איפרגן ואני מעניקה שירותי עיצוב פנים וביצוע הום סטיילינג ללקוחות שונים הן צעירים והן מבוגרים,אלו הגרים בעיר ואחרים הגרים במושב.

 הליווי הוא עבור כל הגילאים ובהתאם להתנהלות הייחודית של כל אחד מהם.

המפגשים היום יומיים והמעורבות האישית והרגשית שלי עם כל אחת מהלקוחות הללו, גורמת לי להנאה עצומה מכל דקה בעבודה שלי.

 אני יודעת שאני מעצבת עבורם את נראות הבית שלהם והם ייהנו בעתיד מהבית המרווח והפונקציונלי, שאני מתכננת עבורם.

 

עיצוב פנים כמקצוע לחיים

אני עוסקת בתחום זה כ – עשר שנים.

 מדובר בתחום שהוא מולד אצלי ומלווה אותי מגיל צעיר כיוון שאימי היא מעצבת פנים ולאבי הנגר יש נגרייה לבניית (לתכנון ויוצור) מטבחים מיוחדים. 

מגיל הילדות שלי דיברו בבית על עיצוב, הסבירו לי איך קוראים ומטפלים בתוכניות, כך שנושא זה מושרש אצלי ואני חיה ונושמת את תחום העיצוב והתכנון.

לאורך השנים רכשתי ידע עצום ויש לי את היכולת לראות בדמיוני כבר מתחילת הפרויקט איך ייראה כל אחד מהבתים בסופו של התהליך.

 עיצבתי בתים פרטיים יפהפיים, וילות הכוללות כמה קומות ודירות מפנקות בגדלים שונים. 

הן כאלו אשר נרכשו בפרויקטים חדשים מקבלן, הן דירות יד שנייה אשר נרכשו על ידי בעלים חדשים וגם דירות שכורות שהייתה חובה לבצע בהם שינויים והתאמות.

המוטו שלי הוא להיות קשובה לרצונותיהם של הלקוחות, לפעול איתם יחד צעד אחר צעד עד ההגעה לדירת החלומות שלהם, כפי שהם ציירו זאת בדמיונם ובחלומותיהם. 

אני בחורה נעימה, מוצאת את שבילי הגישה לכל לקוח ללא קשר לגילו או לאישיות שלו, מעניקה לכל אחד מהם יחס אישי ואנושי ונכונה תמיד לעזור בכל סיטואציה, אשר קשורה לנושא העיצובי.

 

ראיית העולם שלי כמעצבת פנים

תפקידי כמעצבת פנים הוא לבצע עיצוב וילה או עיצוב דירה (עיצוב החלל המתבקש… אני עושה גם עיצוב של חללים בנפרד ולא כל הבית או הדירה) על פי אופייה של המשפחה וסגנון החיים שלה, כדי שהבית יותאם לאורח החיים ולהרגלי האירוח שלהם.

(אולי –השימוש והסגנון שלהם) המטרה היא שכל אחד מהפריטים אשר ימוקמו בחדר המגורים ובכל אחד מהחדרים האחרים ברחבי הבית יהיה תואם באופן מדויק את רצונם של בני הבית וזאת כדי להעניק לכל אחד מהם את התחושה הביתית, אשר הייתה כל כך חשובה עבורו. 

אין תוכנית שטנץ אשר נראית כחוט השני בכל הפרויקטים שלי, אלא להפך כל פרויקט מקבל ביטוי אחר על פי שילוב של האלמנטים המתאימים והפרקטיים ביותר ועל פי מגבלות (בהתאם, מגבלות זה מילה פחות טובה)  התקציב. 

 

תהליך הלבשת הבית

בהתאם לקו העיצובי אשר נבחר כמו לדוגמה קו נקי, (להוריד) (התהליך הוא תמיד תכנון ואז ביצוע בחירות בהתאם) אני בוחרת עבור הלקוחות ובשיתוף פעולה מלא את המוצרים המתאימים ביותר להלבשת הבית, פריטי טקסטיל, גופי תאורה, שטיחים, ווילונות, סוגי פרקטים או ריצוף, בחירת חומרים וצבעים עבור בניית המטבח, האי, משטחי העבודה, ריהוט בכל אזורי הבית ועוד.

המטרה היא לתת לכל בית את הטוויסט שלו, אשר מייחד אותו והופך אותו לטרנדי, אקסלוסיבי, אלגנטי או צבעוני מאד וזאת על פי אופיים של בני המשפחה ורצונותיהם האישיים. 

סדר התהליך- תכנון – בחירות – הלבשה…

עיצוב של בית קיים

פונים אלי לקוחות רבים אשר רוכשים בית יד שנייה, או שהם מעוניינים לרענן את נראות ביתם הקיים. 

האפשרויות הן נרחבות מאד ובמסגרת השיפוץ מבצעים על פי הצורך התקנה של תשתיות אינסטלציה וחשמל חדשות, שוברים קיר באישור הקונסטרוקטור, או בונים קירות חדשים בהתאם לחלוקה החדשה של השטח. 

לעיתים הדבר קורה כאשר הילדים נולדים או להפך כאשר הם עוזבים את הבית, וכך הצרכים משתנים וזו ההזדמנות לבצע את המהפך. 

בונים קיר מבריקים, מחליפים את הריצוף הישן לאריחי קרמיקה צבעוניים, מתקינים פרקט למינציה בחדרים ומבצעים התאמות רבות נוספות.

בסיומו של הפרויקט, השינויים הם תהומיים וקשה להאמין שמדובר באותו בית או באותה דירה אשר נראים כעת כבית אחר לחלוטין, בדיוק כמו במגזין אדריכלי יוקרתי. 

Open chat
דילוג לתוכן