fbpx

הום סטיילינג הוא שירות עיצובי של הלבשת הבית שתפקידו הוא ליצור שינוי מהותי ואפילו מהפך בנראותו של הבית כולו כאשר בדרך כלל עיקר השינוי הוא בסלון, לאור החשיבות שלו בפאן המשפחתי.

שינויים בעיצובו של הבית 

קו החשיבה של הום סטיילינג הוא להתרכז ברכישת פריטים חדשים שיעשו את ההבדל התהומי בנראות המרחבית של הבית. מעצב הפנים מציע לבני הבית כמה רעיונות עיצוביים ויצירתיים והלקוחות בוחרים מתוכם את העיצוב שייצור עבורם את החיים השלווים והרגועים בבית, כך שירגישו תמיד את האווירה הביתית, החמימה והמשפחתית.

הלבשת הבית בכל המרחב 

מי שגר שנים באותו בית מעוניין בשלב מסוים ליצור שינוי, הוא רוצה לראות מראה חדש כשהא קם כל בוקר לסלון, משהו רענן ומרגש, שייצור שינוי גם ללא הצורך בשבירת קופות וביצוע שינויים הנדסיים בתוך הבית.

רבים מחליטים להיפרד מאריחי הקרמיקה ולהתקין במקומם משטחי פרקט למינציה, טבעי או בסגנון פיש ביין וזהו צעד ענקי המוביל לשינוי בתפיסת המרחב של הסלון.

הלבשת הבית מתרכזת בריהוט בגוונים שונים מאלו שהיו בעבר בסלון, ספה בגוונים מלאי שמחה כמו כחול או אפור יפהפה ועליה מונחות כמה כריות בצבעים מנוגדים כמו חרדל. לצידה של הספה יוצבו שתי כורסאות נוחות, גם הן מרופדות בגוון חרדל, ליצירת הרמוניה ושלמות עיצובית. 

האקססוריז של הבית

הטאץ' העיצובי מורכב משילוב של כמה גורמים שיוצרים יחד בית בסטייל כמו לדוגמה, וילונות בעלי טקסטורה מעניינת שמתחילים בקו מעל החלון ויורדים עד רצפת הסלון, בדרך זו הם מעניקים תחושה ביתית בתוך החלל כולו. כמו כן התאמה מיטבית של שטיח שתורם רבות לתחושת החמימות ולמראה החדש של הבית. 

התאורה היא מרכיב מרכזי בתכנון המרחב הביתי, הן עבור יצירת מאור במיקומים הנכונים והן כדי להוסיף יופי. קיים היום היצע גדול מאד של גופי תאורה יפהפיים השופכים המון אור בבית בנוסף לניצולו של האור הטבעי.

שילוב של פונקציונליות ויצירתיות בבית 

הום סטיילינג לכל בית הוא שונה לאור אישיותם הייחודית של בני הבית, עם זאת הקו המנחה הוא ליצור פונקציונליות רוחבית בכל הבית, ולהפעיל את מרב היצירתיות בכל פינה. אם קיים צורך ביחידת אחסון בסלון, היא תשולב במראה הכללי בהתאם לגוונים, לגובהה ולצורת הנדרשת, כך שהיא לא תבלוט אלא תזרום עם הקו העיצובי שנבחר.

מעצבת הפנים מעניקה דגש רב לצבעי הקירות כדי ליצור התאמה מושלמת של כל אחד מהפריטים שנבחרו ולכן במקומות מסוימים, כמו בסמוך למטבח היא תציע לבנות קיר בריקים בגווני אפור מסקרנים כדי להבדיל בין הסלון למטבח, או טפט עם הדפסים מעניינים שיודבק על אחד הקירות.

גם לחפצי הנוי המפוזרים בחדר המגורים, על המזנון ועל המדפים או כל השולחנות יש תפקיד חשוב בהום סטיילינג היוצר יחד את הסידור הנכון של כל האלמנטים בחלל.


עיצוב הבית בסגנון נורדי

אף על פי שקיים מרחק גיאוגרפי משמעותי בין ישראל למדינות סקנדינביה, עיצוב הבית בסגנון הנורדי אהוב מאד על לקוחות רבים ולכן רבים מהם מבקשים ממעצבת הפנים להתמקד בסגנון עיצובי זה בעת תכנון ההום סטיילינג בביתם החדש או המשודרג.

העיצוב הנורדי מתמקד בקווים מינימליסטיים ופשוטים ובגוונים מונוכרומטיים בכל המרחב. המטרה היא ליצור חלל רגוע, בעיקר על ידי התקנת לוחות פרקט בצבעים בהירים ונעימים, מרחב מאורגן ומסודר ועם זאת פונקציונלי לצרכים של בני הבית הכולל פינות אחסון. 

המעצבים הסקנדינביים משתמשים בבדי ריפוד חלקים ואלגנטיים, משלבים לצידם כורסאות מבדי קטיפה מפתיעים ויפהפיים וגופי תאורה שמצוירים בהם פסי זהב במיקומים שונים. המוטו הו לעבוד עם חומרים טבעיים וליצור שינוי מהותי בנראותו של הבית כעת מול נראותו בעבר.

העיצוב הנורדי הוא כליל השלמות שיוצר דיוק של הצרכים המשפחתיים, תוך ביצוע קו עיצוב אלגנטי שמעניק שקט ושלווה.

 

Open chat
דילוג לתוכן