fbpx

תכנון הבית שנרכש מקבלן או תכנון בית קיים הוא פרויקט רחב ממדים ולכן כדי לבצע אותו כהלכה יש להיערך לכך כראוי. הדרך הנכונה והיעילה ביותר היא להיעזר במעצבת פנים שתוביל את המיזם צעד אחר צעד במיומנות רבה, עד ההגעה ליעד שהוא דירת החלומות המעוצבת של הלקוחות. 

החשיבה מתבצעת לאורך כל הדרך עם הלקוחות, תוך מילוי הבקשות ועמידה במסגרת התקציבית שנותבה למטרה זו.

תכנון דירת קבלן 

כשרוכשים דירת קבלן שאמורה להיות מוכנה תוך פרק זמן של כמה חודשים או מעבר לכך, זו הזדמנות פז, לערוך בה שינויים והתאמות על פי הצורך של כל משפחה. 

מעצבי פנים מנוסים ומתוחכמים מסוגלים לראות בכל תוכנית אדריכלית שפע של אפשרויות לביצוע שינויים שיסייעו מאד בחיי היום יום. כך אפשר ליצור חדר אמבטיה גדול יותר עבור הילדים, להקים חדר ארונות מתוך השטח הגדול של חדר השינה, לפתוח מחיצה בין הסלון למטבח ולפינת האוכל ועוד. 

זו הסיבה שלקוחות רבים שוכרים את שירותי כדי שאלווה אותם באופן מקצועי במסלול המפותל המוביל לתוצאה המוגמרת הנפלאה וכולל את השלבים הבאים:

  • הצעה של רעיונות לשינויים בתכנון המקורי של האדריכל, כדי לנצל באופן מלא את החלל ואת המעברים על פי הצרכים המשפחתיים.
  • הכנת סט תוכניות קבלן ועבודה מול מחלקת השינויים של הקבלן, כדי שחלק מהשינויים יבוצעו על ידי עובדי הקבלן במהלך הבנייה כדי לא ליצור עבודה כפולה, כמו בניית קיר ולאחר מכן הריסה שלו, וזאת לאחר בדיקה עם המהנדס וקבלת אישורו על אפשרות זו.
  • ביצוע בקרה על ביצוע מקצועי של השינויים שנדרשו מהקבלן בתחום הבנייה, האינסטלציה, החשמל וכל תחום נוסף.

לאחר שהדירה מוכנה, מבצעים את הפרויקטים הנוספים שתוכננו מראש על פי בקשתם של הלקוחות כמו הנמכת התקרה עבור יחידות המיזוג, בניית מחיצות גבס ושינויים נוספים של בנייה בהתאם לקו העיצובי של הדירה. 

תכנון שיפוץ בדירת יד שנייה 

כשרוכשים דירת יד שנייה, רצים לבעלי הנכס רעיונות רבים בראש, במטרה לבצע שינויים נדרשים לצורך המשפחתי. לאחר שאני מבקרת בדירה ורואה את התוכניות שלה, אנחנו יושבים לשיחה משותפת, כדי שאבין באופן מדויק את הבקשות של הלקוחות.

בהתאם לכך אני בונה כמה סקיצות לשטחים שונים במרחב הבית, עם רעיונות יצירתיים למימוש החלומות תוך ניצול מיטבי של החללים. בישיבה השנייה, אני מסבירה ללקוחות באופן מפורט את היתרונות וגם את החסרונות של כל אחת מהסקיצות, כדי שהלקוחות יקבלו החלטה מושכלת, תוך התחשבות במלוא המידע. 

בהתאם לקו העיצובי שעליו סוכם, אני יוצאת עם הלקוחות לימי קניות מרוכזים של חומרים כמו אריחים לריצוף הבית, פרקטים לחדרים, אריחי חיפוי לחדר האמבטיה, כלים סניטריים, ארונות לחדרי האמבטיה ועוד, כדי להשלים את העבודה.

לאחר קבלת ההחלטות, אני מכינה כתב כמויות ומבקשת מהקבלנים הקבועים שאיתם אני עובדת הצעות מחיר לביצוע השיפוץ הנדרש. לאורכו של כל הפרויקט הכולל כמה וכמה עבודות מקצועיות, אני מבקרת במקום לעיתים קרובות, בוחנת את העבודה באופן מוקפד, מבצעת בקרה, דרישה לתיקונים ולתוספות, עד שמסתיימת עבודת הבנייה כולה ללא ליקויים.

 

הום סטיילינג 

שלב ההום סטיילינג הוא זהה הן בדירה שנרכשה מקבלן והן בדירת יד שנייה, שעוברת הליך של שיפוץ מאסיבי.

מתבצע תכנון מפורט של המטבח, בהתאם למבנה הגיאומטרי ולצורך של הלקוחות ביחידות אחסון, בהקמת אי כעמדת עבודה נוספת ובחשיבה פונקציונלית על כל פרט ופרט לנוחות מקסימלית של בני הבית.

בהתאם לקו העיצובי שעליו סוכם, אני יוצאת עם הלקוחות לימי קניות מרוכזים של פריטי הום סטיילינג כמו ריהוט לסלון, לחדר שינה ולחדרי הילדים, טפטים לקירות השונים, מוצרי טקסטיל כמו כריות, שטיחים, ווילונות, חפצי נוי, מוצרי חשמל, גופי תאורה וכל צורך בפריטים נוספים להשלמת העיצוב. 

בדרך זו מגיעים על פי התיאום עם הספקים, כל הפריטים שהוזמנו והבית מתחיל לקבל צורה מדהימה. השילוב המוצלח יוצר הרמוניה נפלאה של בית חמים, נעים ומלא בשלווה המעוצב באופן יוצא דופן.

Open chat
דילוג לתוכן