fbpx

 

כמעצבת פנים אני מלווה לקוחות רבים אשר לכל אחד מהם קיימים רצונות וחלומות אחרים. זו הסיבה שאני מציעה לכל אחד מהם רעיונות עיצוביים אחרים, חדשים ומתוחכמים כדי לבדל את הבתים וליצור בתים שמעוצבים באופן ייחודי.

רעיונות לעיצוב 

תכנון העיצוב הביתי קורה בכמה שלבים, אני מציעה ללקוחות כמה אופציות לקווים עיצוביים כדי שיקבלו החלטה באיזה בית הם מעוניינים לחיות, בית בסגנון נורדי, כפרי, קלאסי, מודרני או שילוב של כמה קווים עיצוביים בכל חלל הבית.

בהתאם לכך אנחנו עוברים על חללי הבית השונים ועל פי הסקיצות חושבים יחד מה הפונקציונליות הנדרשת להם בכל אחד מהמרחבים, כדי לקבל את הרעיונות המיטביים עבורם.

תכנון הסלון בהתאם לצורך ולרעיונות העיצוביים 

כאשר מתככנים את הסלון, אני בוחנת את גודלו ואת גודלם של הפריטים שאמורים להיות בו. נתון חשוב נוסף הוא האור החודר הביתה בשעות מסוימות וקרני השמש היוקדות. המטרה היא לנצל זאת כדי שהבית יהיה מואר אך עם זאת ליצור מיסוך כיוון שאם יהיה חם מדי, לא יוכלו בני הבית לשבת בסלון. 

במקרה כזה, הרעיון הוא לרכוש ווילון הכולל שני רבדים, הראשון הוא וילון בגוון חלק שהוא מבד אטום שיעצור את קרני השמש והווילון השני מעליו הוא מבד יפהפה ומעוצה כמו תחרה בגוון המתאים ביותר ויוסיף יופי רב לחדר המגורים.

בהתאם לכך גם מתכננים את החלונות ואת התריסים החשמליים כך שאפשר יהיה בכל עת ליצור את הזוויות הנכונות והנעימות ביותר.

אני מקדישה מחשבה רבה לריהוט בסלון ובהתאם לגודלה של המשפחה ולהרגלי האירוח שלהם, מה יהיה הגודל הנכון ביותר של הספה ואם להוסיף כורסאות. ממד חשוב נוסף הוא הרעיון של הנחת שטיח מפנק רק במרכז הסלון, או על חלק גדול מהחלל כדי לאפשר לילדים לשבת בנוחות על השטיח כפי שהם אוהבים.

צבעוניות ברחבי הבית 

שימוש בצבעים מוסיף שמחה רבה הביתה, עם זאת אני ממליצה להתמקד בשימוש בכמה צבעים בסיסיים שייראו במקומות שונים ברחבי הבית ולא ליצור ערב של צבעים. כדאי לבחור בגוונים סולידיים שיוצרים רוגע בעיניים כמו אפור, לבן, גווני תכלת או ירקרק שהם הטרנדים המובילים כעת בעיצוב בארץ ובעולם.

תכנון המטבח כולל רעיונות רבים של ניצול השטח, שטחי אחסון רבים מתחת לאי, הרבה מגירות שחלקן עמוקות ומקצתן שטוחות, משטחי עבודה נקיים מציוד, כיוון שיהיה די מקום בארונות המטבח כדי לאחסן פריטים כמו מיקסר או טוסטר שאינם בשימוש באופן רציף. כאשר משטחי העבודה הם ארוכים ונקיים מהציוד, המטבח נראה גדול הרבה יותר מגודלו במציאות.

החשיבה היא להזמין משטחי עבודה פונקציונליים מחומרים עמידים כמו אבן קיסר, גרניט או אחרים שיחזיקו לאורך זמן רב בבית. 

רכישת פריטים להלבשת הבית 

כדי לממש את כל הרעיונות העיצוביים, אני יוצאת עם הלקוחות לימי קניות מרוכזים שבהם אנו מגיעים ליבואנים מובלים, ליצרנים ולמשווקים שכל אחד מהם מתמקצע בתחומים שונים. במקומות הללו אפשר לרכוש פריטים יוצאי דופן שאינם נראים בכל מקום ולכן זה המקום לבחור את המוצרים המיוחדים שיוצבו לאחר מכן בדירה. שטיחים לכל אחד מהחדרים, ווילונות מתאימים, חפצי נוי, בחירת ריהוט לסלון, לחדר השינה, לכל אחד מחדרי הילדים ולפינת העבודה. 

כמו כן רכישת טפטים ייעודיים לקיר אחד מכל אחד מחדרי הילדים, בעלי הדפסים וטקסטורות ייחודיות שלאחר הדבקתם יוצרים חדרים מפתיעים במיוחד. 

הקונספט של בית המגורים 

הקונספט שנבחר, עם האפיון המדויק לבית, מלווה אותי לאורך כל המסלול עם הלקוחות, קיים קו עיצובי שעובר כחוט השני בין האגפים השונים בבית ויוצר יחד הרמוניה, אמירה עיצובית והתאמה מושלמת.

Open chat
דילוג לתוכן